eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 19 Aralık 2018 Çarşamba, Saat 10:49
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Google Asistan'a Tür ...
EOSB'de 'e-başvuru' ...

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

takim(2).jpg Takım Çalışması

Odamız ve İzgören Akademi iş birliğiyle “TAKIM ÇALIŞMASI” eğitimi 21 Mart 2018 tarihlerinde 10.00-17.30 saatleri arasında Eskişehir Sanayi Odasında gerçekleştirilecektir.

Eğitim Bedeli 250 TL. olup eğitime katılım sayısı sınırlı olacağından, ödeme yapan kişilerden başvuru sırasına göre katılımcılar eğitime kabul edileceklerdir. Eğitim, Ruhan MARAL tarafından verilecektir.

Eğitime katılmak isteyenlerin ONLINE KAYIT FORMUNU doldurmaları, dekontu Odamıza iletmeleri gerekmektedir. Eğitim ücretini Odamız muhasebe bölümüne veya T. İş Bankası A.Ş. – Eskişehir Ticari Şubesi (IBAN NO: TR64 0006 4000 0014 4400 0029 06) hesap numarasına “Takım Çalışması Eğitimi” şeklinde belirterek yatırmalarını rica ederiz. (Firmalar bankaya yatırdıkları eğitim ücret dekontunu gider olarak gösterebilirler.)

EĞİTİMİN AMACI
Etkili takımlar nasıl oluşturulurlar? Yüksek performanslı takımlar nasıl yaratılırlar? Kurumunuzdaki takım oyuncuları ve takım liderlerinin gerekli bilgi ve becerileri uygulamalı, paylaşımın yüksek olduğu, eğlenceli bir çalışma ile edinmesini ister misiniz? Eğitim sonrasına etki edecek yüksek motivasyonu yaşamaya hazırsanız...

EĞİTİMİN İÇERİĞİ
En İyi Takımlar
Filler ve Timsahlar
Takım Çalışmasını Öldüren Etmenler
Takım Oluşumunda 5 Temel Faktör
Harita Uygulaması
Liderlik
Adalet
Motivasyon
Motivasyonun Önündeki Engeller Uygulaması
Kaynak Yönetimi
Takım Ruhu
Güven
Süreklilik
Kurum Kültürü
Ortak Hedefler
Strateji Oluşturmak
Performans Yönetimi
Rekabeti Yönetmek
İş Akışı
Farklılıklar
Proje Yönetimi
İletişim
Bilgi Paylaşımı
Açıklık
Paydaşlarla Paylaşmak
Takım Olma Aşamaları
Oluşma
Boğuşma
Buluşma
Ulaşma

EĞİTİMCİ: Ruhan MARAL
Ruhan MARAL, 1975 İzmir doğumludur. 1998 yılında Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 17 yıl boyunca kamuda İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalıştı. Hukuk alanında görev aldığı projelere katkı sağlamak adına ikinci üniversite olarak Adalet MYO’dan mezun oldu. Ankara Üniversitesinde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı alanında “Profesyonel İş Hayatında Cesaret Yönetimi” tezi ile yüksek lisansını birincilikle tamamladı.
2005 yılında başlayan Sosyal Güvenlik Reformu kapsamında; 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile Emekli Sandığı, Bağkur ve SSK Kanunlarının birleştirilmesini sağlayan 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunlarını hazırlama komisyonlarında görev aldı.
SAP firmasının 30 bin kullanıcı ile dünyadaki en büyük beşinci müşterisi olan bir kurumda 2009-2016 yılları arasında yazılım alanında kariyerine devam ederek, fonksiyonel yönetim uzmanı olarak çalıştı. Bu süre zarfında İnsan Kaynaklarına ait 7500 yeni ekran tasarımı ile SAP dönüşümlerinin liderliğini yaptı. SAP standardında olmayan (çalışan özlük dosyası, elektronik performans değerlendirme, uçuş sicilleri vb.) alanlarında 2 milyon satır yeni fonksiyonel çözüm geliştirerek, SAP programına yeni uygulamalar kazandırdı. 2015 ve 2016 yıllarında Türkiye çapında yapılan SAP Forumlarında konuk konuşmacı ve panel yöneticisi olarak yer alarak, söz konusu süreçlere ilişkin başarı hikâyeleri paylaşmaktadır.
2012-2013 yılları arasında Afganistan Millî Ordusunun kuruluşunda İnsan Kaynakları Danışmanı olarak görev aldı. Bu süreçte ordudan kaçan askerlerin geri getirilmesi müzakerelerinde, sorumlu olduğu bölgedeki firari 77 askerden 75’inin geri dönmesini sağladı. Moral motivasyon faaliyetleri, okuma yazma oranlarının artırılması ve geleneksel uygulamaların kazandırılması çalışmalarından dolayı sorumlu olduğu bölgede 10 yıl boyunca ödüllendirilen ilk ve tek yabancı oldu, aynı zamanda NATO tarafından madalya ile ödüllendirildi.
Türkiye Uğur Böcekleri Programı kapsamında mavi uğur böceği olarak üniversitelerde, ilkokullarda, sivil toplum kuruluşlarından binden fazla kişiye gönüllü seminerler verdi.
15-23 yaş arasında lisanslı atlet olarak birçok yarışlarda yer aldı, iş hayatına atıldıktan sonra da 2 kez Avrasya Maratonuna katıldı. 1 yıl aikido, 6 ay profesyonel boks eğitimi aldı. Hindistan Swami Vivekananda Üniversitesinden Yoga eğitimi aldı, 2 yıl boyunca tango yaptı. Pervaneli ve jet olmak üzere 120 saatin üzerinde 4 farklı tipte uçak kullandı. Yarış motoru kullanıcısı, aynı zamanda Türkiye Motosiklet Federasyonunda süpermoto, supersport, drag, enduro, motokros ve su jeti hakemidir. Farklı disiplinlerden edindiği deneyimlerini, profesyonel iş hayatına uyarlayarak eğitimlerinde paylaşmaktadır. Hematolog bir doktorun eşi, yaramaz bir kız çocuğunun babasıdır.
İZGÖREN Akademi Eğitmen Uzmanlık programını birincilikle tamamlamıştır. Cesaret Yönetimi, Çatışma Yönetimi ve Arabuluculuk, Müzakere ve İkna Teknikleri, Profesyonel Yönetim Becerileri, İletişimin 5 Anahtarı, Takım Çalışması, Profesyonel Sunum Tasarımı ve Sunum Teknikleri ile Y Kuşağını Yönetmek konularında bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

K


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Google Asistan'a Türkçe dil desteği resmen geldi

Güncel

EOSB'de 'e-başvuru' dönemi ...
MEGEM’de Öğrenciler Ders Ba...
Dev Proje İçin İlk Adım...
Sanayi Envanteri Hayata Geç...
İş Sağlığı ve Güvenliği Haf...
Vizyon Toplantılarının 3.’s...
EOSB'den Avantaj sağlayan H...
Eskişehirli sanayiciye nefe...
Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...


Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi Şehitler Bulvarı No:1
26110 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

 
info@eso-es.net
0 222 236 03 75
0 800 341 0 341

© 2018 Tüm hakları saklıdır
iştirakidir
Sayfa 0.0079 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB