eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 18 Şubat 2018 Pazar, Saat 23:16
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Silinen dosyaları ge ...
Uyuşmazlıklarında ar ...

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

tetkik.jpg İç Tetkik Eğitimi

Eskişehir Sanayi Odası ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) iş birliği ile düzenlenen “Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi” 23 Şubat 2018 tarihinde 10.00-17.30 saatleri arasında Eskişehir Sanayi Odası Meclis Salonunda gerçekleştirilecektir.

Bu eğitim, öncesinde Odamızda düzenlenecek olan “TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitiminin” tamamlayıcısı ve devamı niteliğindedir.

Eğitim Bedeli 200 TL. olup eğitime katılım sayısı 50 kişiyle sınırlı olacağından, ödeme yapanlardan başvuru sırasına göre katılımcılar eğitime kabul edileceklerdir. Eğitim, TSE Uzmanı Ebru BALİ tarafından verilecektir.

Eğitim sonunda katılımcılara TSE onaylı eğitime katılım sertifikası verilecektir.

Eğitime katılmak isteyenlerin ONLINE KAYIT FORMUNU doldurmaları, dekontu Odamıza iletmeleri gerekmektedir. Eğitim ücretini Odamız muhasebe bölümüne veya T. İş Bankası A.Ş. – Eskişehir Ticari Şubesi (IBAN NO: TR64 0006 4000 0014 4400 0029 06) hesap numarasına “Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkik Eğitimi” şeklinde belirterek yatırmalarını rica ederiz. (Firmalar bankaya yatırdıkları eğitim ücret dekontunu gider olarak gösterebilirler.)

EĞİTİMİN AMACI
Kalite Yönetim Sisteminin planlanmış düzenlemelere, standardın şartlarına ve kuruluş tarafından oluşturulan Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyup uymadığını, etkin olarak uygulanıp uygulanmadığını ve sürdürülüp sürdürülmediğini belirlemek için planlı aralıklarla gerçekleştirilen kuruluş içi kalite tetkikleri ve tedarikçi tetkikleri İçin tetkik görevlilerinin eğitilmesidir.

KİMLER KATILMALI
Kalite Yönetim Sistemi Temsilcileri, Kalite Sistemi Çalışanları, Kalite Sistemi İç Tetkik Görevlileri, Üretim ve Hizmet Sektöründeki konuya ilgi duyan Şirket ve Bölüm Yöneticileri, diğer konuya ilgi duyan kişiler bu eğitime katılabilirler.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ
TS EN ISO 9001 Standardı Maddelerinin Tetkik Görevlisi Gözüyle Yorumlanma
TS EN ISO 19011 Standardının Tanımı
Tetkik Çeşitleri
Tetkikin Faydaları
Tetkikin Yönetimi
Tetkikin Planlanması
Soru Listelerinin Hazırlanması
Tetkikin Sonuçlandırılması ve Rapor Yazımı
Tetkik Görevlisi Sorumlulukları
Pratik ve Örnek Çalışmalar

EĞİTİMCİ:
Ebru BALİ
Elektrik-Elektronik Mühendisi/TKY Bilim Uzmanı, TSE Eğitmeni, Denetçi ve Tetkik Uzmanı
Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İngilizce Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden 1999 yılında mezun oldu. 2001 yılında TSE Kalite Kampüsü Bölge Müdürlüğü Elektrik Laboratuvarı Aydınlatma bölümünde göreve başladı. 2003 yılında Aydınlatma bölümü Bölüm Sorumlusu oldu. Ürün Belgelendirme (Yurt içi, Yurt Dışı), Hizmet Belgelendirme, Sistem Belgelendirme ve Eğitim çalışmalarına katıldı. Ekim 2004 yılında TSE İzmir Bölge Müdürlüğü Elektrik-Elektronik Laboratuvarına atandı, Şubat 2005’de İnceleme Biriminde görevlendirildi ve Aralık 2005’de EX Laboratuvarında görevlendirilerek 25.01.2006 Tarihinde EX Laboratuvarı Yönetim Temsilcisi olarak atandı ve halen DLMB EX Laboratuvarı Müdürlüğü Yönetim Temsilcisi ve EX ve Elektrik Bölüm Sorumlusu olarak çalışmaktadır.
2007 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Toplam Kalite Yönetimi Ana Bilim Dalı Yüksek Lisansını bitirdi. Yüksek lisans eğitimi sürecinde; Stratejik Planlama, Toplam Kalite Yönetimi ve Kültürel Değişim, Araştırma Yöntemleri, Yalın Üretim Teknikleri, Kalite Geliştirme Yöntemleri, Süreç Yönetimi, Altı Sigma ve Performans İyileştirme, Kalite Yönetim Sistemleri, Tetkik Teknikleri, Liderlik ve Takım Yönetimi, Kalite Maliyetleri Analizi, Kaynak İhtiyaçları Planlaması, Proje Planlaması ve Yönetimi, Çevre ve İş Sağlığı, Güvenliği Yönetim Sistemleri, Toplam Kalite Yönetimi Semineri Derslerinin her birinin eğitimini dörder ay süreyle alarak başarıyla tamamlamıştır.


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Silinen dosyaları geri getirme: İşte en iyi 5 kurtarma programı

Güncel

Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...
Wifi kablosuz ağ teknolojis...
ESO, Eskişehir’in adını fin...
İlk Defa Eskişehir'de...
Facebook'tan internet hamle...
Dünyanın ilk orman kenti iç...
Hawking'den insanlığa uyarı...
Bitcoin'in geleceği var mı?...
Airbnb'ye Japonya'dan yeşil...


» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
Bir Eskişehir Sanayi Odası ve ESO OSB iştirakidir
Sayfa 3.7076 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB