eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 21 Şubat 2018 Çarşamba, Saat 14:38
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Silinen dosyaları ge ...
Uyuşmazlıklarında ar ...

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

nadirkupeli02.jpg KOBİ-OSB’ye yeni itfaiye binası

Eskişehir KOBİ-OSB İtfaiye Binası’nın temel atma töreni gerçekleştirildi. Törene ESO Meclis Başkanı İsmail Kunduracı, ESO Başkanı Savaş Özaydemir, EOSB Başkanı Nadir Küpeli, Yönetim Kurulu Üyeleri ve sanayiciler katıldı.
Törende konuşan Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş M. Özaydemir, yeni itfaiye binasının yapılacak yerin seçiminin çok isabetli olduğunu belirterek, “Binanın tam yol ağzında olması güzel bir seçim olmuş. Konum olarak ise isabetli bir alan seçilmiş. Herhangi bir kötü durumda müdahale etme şansı yüksek bir yer burası. İleride 2. KOBİ-OSB kurulduğunda oraya da müdahale edebilecek bir yapıda, oraya da hizmet vermiş olur. Ayrıca çok çabuk tamamlanacağı da ortadadır. Umarım bol bol temel atar yeni tesisleri sanayimize kazandırırız” dedi.
İtfaiyemiz daha da güçleniyor
Temel atma töreninde konuşan Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, “KOBİ-OSB bizim için çok önemli, bölgedeki sanayicilerimizin bütün ihtiyaçlarıyla yakından ilgileniyoruz. Bunlardan bir tanesi de itfaiye birimimizin daha da güçlendirilip geliştirilmesiydi. Şimdi bunu gerçekleştirdik” dedi.
Eskişehir OSB’de bugün güçlü bir itfaiye birimi bulunduğunun üzerinde duran Küpeli, 5 adet itfaiye aracı, bir tane kurtarma aracı, 2 adet kesme araçlarının olduğunu belirtti.
Sahip olunan bu ekipmanların ve araçların sadece Eskişehir OSB’de değil diğer bölgelere de hizmet verdiğini belirten Küpeli, bunun bir hizmet etme şuuru olduğuna değindi.
KOBİ-OSB’ye yeni itfaiye istasyonu yapılmasının nedenini de açıklayan Küpeli, “İnşallah bölgemizde hiç yangın felaketi olmaz ancak olursa mevcut OSB’den buraya gelmede kaybedilecek zamanın önüne geçmeyi hedefliyoruz. Daha önce söylediğim gibi bu bölgemiz bizim için çok önemli, sadece yaptıklarımız itfaiye sınırlı değil, güvenlik çiti, elektrik, kamera gibi daha birçok ihtiyaca cevap üretiyoruz” dedi.
Yapılan açılış konuşmalarından sonra KOBİ-OSB İtfaiye Binası’nın temeli atıldı.


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Silinen dosyaları geri getirme: İşte en iyi 5 kurtarma programı

Güncel

Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...
Wifi kablosuz ağ teknolojis...
ESO, Eskişehir’in adını fin...
İlk Defa Eskişehir'de...
Facebook'tan internet hamle...
Dünyanın ilk orman kenti iç...
Hawking'den insanlığa uyarı...
Bitcoin'in geleceği var mı?...
Airbnb'ye Japonya'dan yeşil...


» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
Bir Eskişehir Sanayi Odası ve ESO OSB iştirakidir
Sayfa 0.0096 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB