eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 18 Şubat 2018 Pazar, Saat 23:12
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Silinen dosyaları ge ...
Uyuşmazlıklarında ar ...

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

bildirim.jpg Etkili Geri Bildirim Vermenin Sırları

Eskişehir Sanayi Odası ve İzgören Akademi iş birliği ile düzenlenen “ETKİLİ GERİ BİLDİRİM VERMENİN SIRLARI” eğitimi 15 Kasım 2017 tarihinde 09.30-17.30 saatleri arasında Eskişehir Sanayi Odasında gerçekleştirilecektir.

Eğitim Bedeli 200 TL. Olup eğitime katılım sayısı sınırlı olacağından başvuru sırasına göre katılımcılar belirlenecektir. Eğitim Gaye ÖNSEL tarafından verilecektir.

Eğitime katılmak isteyenlerin ONLINE KAYIT FORMUNU doldurmaları, dekontu Odamıza iletmeleri gerekmektedir. Eğitim ücretini Odamız muhasebe bölümüne veya Yapı Kredi Bankası Eskişehir Organize Sanayi Şube Müdürlüğü (IBAN NO: TR430006701000000009579044) hesap numarasına “Etkili Geri Bildirim Vermenin Sırları Eğitimi” şeklinde belirterek yatırmalarını rica ederiz.

EĞİTİM AMACI:
Bu çalışmada öncelikli olarak kaynak, kod, kanal, mesaj, hedef kitle ve geri bildirim olarak ifade edilen iletişim sürecinin temel unsurları ele alınmaktadır. “Kaynağın gönderdiği mesaja karşılık hedef kitlenin verdiği cevap” olarak ifade edilen geri bildirimin etkin iletişimin olmazsa olmaz koşulu olduğu varsayımından hareket edilmiştir. İletişim sürecinde mesajın hedef kitle üzerinde nasıl bir etki oluşturduğu ancak geri bildirim yoluyla anlaşılabilmektedir. Kaynak, geribildirim yoluyla mesajına hedef kitlenin istek ve beklentileri doğrultusunda yeni şekil ve içerik verme imkânı bulmaktadır.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ:
Neden Performans Görüşmesi?
Değerlendirme Nasıl Yapılmalı, Nasıl Yapılmamalı?
Geribildirim Grup Çalışması
Geribildirim Nedir?
Geribildirimi Neden Alamıyoruz?
Geribildirimi Neden Veremiyoruz?
Firmamızda hangi durumlarda pozitif geribildirim verilir?
Firmamızda hangi durumlarda negatif geribildirim verilir?
Etkin Geribildirim Verme Yolları
En Zorlu Geribildirim Vakaları
Performans Görüşmesinde Mutlu Son
Ara ara Geribildirim (İzleme-Takip)
Olumlu Geribildirimin Altın Kuralları
Performans Görüşmesi Üzerine Rol Canlandırma

EĞİTİMCİ:Gaye ÖNSEL
Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanlığı programında tamamladı. Projesini “Yetkinlik Bazlı İşe Alım “konusunda yürütmüştür.
İlk iş hayatına telekomünikasyon sektöründe insan kaynakları sorumlusu olarak başlamış, satış grubuna ait seçme yerleştirme ve eğitim-geliştirme faaliyetlerinin yürütülmesi görevlerini üstlenmiştir. 2005 yılında Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü’nde Organizasyon Sistem Geliştirme Birimi’nde başlayarak iş değerleme ve performans yönetimi çalışmalarında yer almış, ardından İşe Alım Birimi’nde İşe Alım ve İç İletişim Uzmanı olarak devam etmiştir. 2009 yılına kadar yürüttüğü bu görevde kan hizmetleri, mineralli su, çadır üretim işletmeleri, gayrimenkul işletmeleri, toplumsal hizmetler (afet), tıp merkezleri sektörleri ile genel müdürlüğe ait insan kaynakları, mali işler, lojistik, bilgi teknolojileri, uluslararası ilişkiler, basın, stratejik yönetim, eğitim, hukuk, arşiv ve kontrolörlük birimlerine ait seçme yerleştirme faaliyetlerini yürütmüştür. İşe alım sürecinde kullanılan değerlendirme merkezi uygulama araçlarının geliştirilmesi ve uygulanması, oryantasyon programının geliştirilmesi ve uygulanması, kurum içi İK sorumlularına eğitimlerin verilmesi, iç iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi çalışmalarında yer almıştır. 2009 yılı Nisan ayında İngiltere Cambridge’de dil eğitimi programına katılarak kariyerine bir süre ara vermiştir.
2011 – 2014 yılları arasında inşaat sektöründe yer alarak mühendislik pozisyonlarına yönelik yurtiçi ve yurtdışı seçme yerleştirme, süreç performans yönetimi, yetenek yönetimi, eğitim planlama ve yönetimi, sistem geliştirme ve uygulama faaliyetlerini yürüttü.
İzgören Akademi bünyesine eğitmen olarak 2011 yılında katılmış ve 2014 itibariyle de İzgören Akademi’de İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak tam zamanlı göreve başlamıştır. Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi uygulaması değerlendiricisidir. İnsan kaynakları yönetimi alanına ilişkin Liderlik Okulu, Mülakat Teknikleri, Performans Yönetimi, Yetenek Yönetimi, Ücret Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Geri Bildirim Verme, Yetkinlik Modeli Oluşturma ve Yetkinlik Bazlı Eğitim ve Geliştirme konularına ek olarak üniversite öğrencilerine yönelik İş Arama Becerilerine İlişkin eğitim ve seminerler vermektedir.


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Silinen dosyaları geri getirme: İşte en iyi 5 kurtarma programı

Güncel

Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...
Wifi kablosuz ağ teknolojis...
ESO, Eskişehir’in adını fin...
İlk Defa Eskişehir'de...
Facebook'tan internet hamle...
Dünyanın ilk orman kenti iç...
Hawking'den insanlığa uyarı...
Bitcoin'in geleceği var mı?...
Airbnb'ye Japonya'dan yeşil...


» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
Bir Eskişehir Sanayi Odası ve ESO OSB iştirakidir
Sayfa 0.0082 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB